В Лебедині відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

0
1542

9 листопада 2019 року, в рамках заходів Х Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Пам’яткоохоронні традиції Слобожанщини» (8-9 листопада 2019 року) в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Професор Стефан Андрійович Таранушенко, мистецтвознавець, історик архітектури, музеєзнавець, організатор та учасник пам’яткоохоронного руху на Слобожанщіні». Присвячена наукова конференція 130-річчю з дня народження С.А. Таранушенка.

Провідною темою конференції та «круглого столу» є відновлення історичної пам’яті, збереження вітчизняного культурного надбання та виховання у молоді поваги до культурних традицій Слобожанщини.

Під час «круглого столу» в художньому музеї планується розгляд таких питань:

  • Актуальні проблеми розвитку культури Слобідської України;
  • Проблеми охорони та дослідження пам’яток історії, монументального мистецтва, архітектури;
  • Подвижники збереження культурної спадщини Слобожанщини: життєвий шлях, творчий доробок, інші.

До участі у засіданні «круглого столу» запрошені кандидати історичних та філософських наук, історики, краєзнавці, дослідники, письменники, священнослужителі, а також мистецтвознавці та музейні працівники з різних регіонів України.

Організаторами конференції виступають: управління культури і туризму Харківської ОДА, Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини, Харківський Національний університет імені В.Н. Каразіна (історичний факультет), Центр краєзнавства імені академіка П.Т.Тронька.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут