Лірика лебединського пейзажу

0
1846

07 березня 2020 року, в рамках Літературного вечора Поезії, в Лебедині в відкрилася цікава фотовиставка «Лірика лебединського пейзажу», від місцевої фотохудожниці Лілії Єфремової.

Організована виставка була за адресою: вул. Героїв Майдану, 16, за сприяння лебединського радіо Lebedyn.One. Всього, в експозиції представлено 16 фотографій, які передають надзвичайну красу Лебединщини.

– У світлинах легко впізнаються місцини нашого Лебедина та навколишніх сіл, – говорить фотохудожниця Лілія Єфремова. «Я хотіла показати, враження від нашої природи. Ми часто проходимо повз старі будівлі, дерева, ставки, й сприймаємо їх як буденність, але у цьому є якась особлива магія. Маємо берегти і підтримувати такі місця, аби зберегти особливу атмосферу нашої Лебединщини», – зауважує фотохудожниця.

Свої світлини Лілія Єфремова доповнила авторськими віршами, що прочитала гостям літературного вечора поезії.

За словами організаторів вечора поезії, основна мета заходу – популяризувати мистецтво, поезію і фотографію. І це далеко не останній такий захід.

– У нас є багато цікавих ідей, які ми хочемо втілити в життя в майбутньому, – говорить Сергій Демченко, один із засновників радіо Lebedyn.One.

Триватиме фотовиставка «Лірика лебединського пейзажу» до середини березня 2020 року

Андірй Гєльмінтінов директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут