У розмаїтті творчості: в Лебедині пройшла виставка декоративно-прикладного мистецтва

0
5413

Всього один день – 9 червня 2018 року діяла виставка декоративно-прикладного мистецтва, присвячена проведеню обласного фестивалю української естрадної пісні та популярної музики «Радослав».

В холі міського центру культури і дозвілля свої роботи представляли кращі місцеві майстри. Відвідувачі та гості виставки ніколи б, мабуть, і не подумали, що із таких звичайних матеріалів можна створити щось, що має художню цінність. Але майстри декоративно-прикладного мистецтва здатні побачити красу та потенціал у звичайнісіньких речах. Тож не дивно, що виставка привернула увагу багатьох відвідувачів фестивалю, котрі зі щирою цікавістю розглядали представлені роботи та захоплювалися вміннями їхніх авторів.

Як завжди, широко були представлені вишивки, створені умілими руками Марини Шелест, Наталії Воронової, Тетяни Резніченко, Наталії Метенко, Тетяни  Мальцевої, Світлани Коваленко та Олени Баль. В їхніх роботах, за допомогою  різнобарвних ниток та бісерин, на полотна перенесені чудові квіти, передано всю красу природи, реалістично зображені портрети.

Немов герої із казок на глядача дивилися та чарували своєю красою казкові авторські ляльки Людмили Павленко. Була багатою експозиція і на вироби з дерева, що створені руками Тараса Ларіна.

Не менш цікавими були вироби представлені вчителями та вихованцями міського центру позашкільної освіти, що презентували роботи з бісеру, орегамі, квілінг, ґердани – жіночі прикраси, ляльки-мотанки, картини з тканинт та топіарії.

Кожний із учасників презентував свої найкращі вироби, виконані в унікальному стилі: двох однакових було не знайти. Однак, спільними для усіх майстрів були любов до творчості та бажання поділитися її результатами з оточуючими. Найкращі роботи з’являються тоді, коли автор вкладає в них частинку своєї душі – це підтверджують усі учасники виставки.

Виставка декоративно-прикладного мистецтва заклала чудовий початок фестивалю і подарувала своїм відвідувачам масу позитивних вражень. Сподіваємося, що подібні заходи перетворяться на гарну традицію для Лебедина, і з кожним роком ставатимуть все яскравішими та масштабнішими, а кількість майстрів лише зростатиме.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут