Запрошуємо до участі у Четвертих Лебединських наукових читаннях

0
515

Запрошуємо мистецтвознавців, істориків, музейних працівників, викладачів та студентів до участі у ІV Лебединських наукових читаннях «Мистецьке життя провінційного міста: минуле та сьогодення», що відбудуться 19 травня 2022 року.

Організатори наукових читань: Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва, Київський національний університет культури та мистецтв (кафедра режисури та майстерності актора) та Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка (кафедра соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності).

Робоча мова наукових читань: українська, англійська.

Охочих взяти участь у роботі наукових читань просимо до 10 березня 2022 року подати заявку на електронну адресу художнього музею – lebedyn.com.ua@gmail.com, у якій вказати: назву доповіді, авторів та доповідача (вказати місце їхньої роботи, навчання, науковий ступінь, вчене звання), телефон та E-mail для зв’язку.

Заявка на участь має містити:

інформацію про доповідачку/ча: прізвище та ім’я, науковий ступінь (кандидат/ка чи доктор/ка наук) чи рівень освіти (бакалавр/ка, магістр/ка тощо), спеціалізація (дисципліна – наприклад, мистецтвознавство/музеєзнавствосоціологія тощо), місце праці чи навчання, посада/статус. Додаткова інформація вітається;

тему доповіді – сформульовану максимально чітко і лаконічно.

Доповідь приймається українською або англійською мовою, в електронному вигляді, обсягом – до 5 сторінок формату А4. Заплановоно друк збірки наукових статей.

Оргкомітет наукових читань залишає за собою право відхилити доповіді, які не відповідають тематичній спрямованості та загальній концепції наукових читань, або мають компілятивно-реферативний та абстрактно-історіософський характер. Передбачається підготовка збірника наукових читань на основі надісланих матеріалів учасників. Відбір текстів до збірника здійснюватиметься оргкомітетом.

Контакти:

адреса Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва: 42200, Сумська область, м. Лебедин, площа Волі, 17. E-mail: lebedyn.com.ua@gmail.com;

довідки за телефоном: (05445) 2-18-81, науковий співробітник Подвезько Алла Іванівна.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут