Виставка Юлії Шумило

0
2571

24 травня 2017 року в Лебединському міському художньому музеї відкрилася виставка «Барвистий дивосвіт» обдарованої михайлівської художниці Юлії Шумило.

Юна мисткиня – вихованка Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Малює з дитинства. На виставці можна ознайомитися з більш, ніж 20 робітами художниці.

Це перша персональна виставка Юлії у стінах художнього музею, але вже далеко не перша для юної мисткині. Юлія Шумило неодноразовий переможець  обласного фестивалю «Перлини нашої душі», обласної постійно діючої виставки «Знай і люби свій рідний край», переможець (І місце) Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Оксамит рів’єри» (м. Одеса, 2016 р.) та Міжнародного фестиваль-конкурсу «Festival Airena Oliva» (Греція, 2016 р.).

Дівчинка наполегливо працює у техніці художнього розпису, акварелі, графіки, екопласту, захоплюється декоративно-прикладним мистецтвом.

Привітали художницю у стінах музею заступник міського голови Олена Кірєєва, вчителі, наставники, друзі юної художниці, а також численні гості, яких на виставці було чимало.

За вірне служіння мистецтву, талант і невтомний творчий пошук, а також  з нагоди відкриття персональної виставки  «БАРВИСТИЙ ДИВОСВІТ» в Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва, Юлія Шумило була відзначена подякою міського голови Олександра Бакликова.

Виставка відкрита для відвідувачів з вівторка по п’ятницю з 08:00 до 17:15 та в суботу з 08:00 до 16:00. Телефон для довідок 2-18-81. Триватиме виставка до 20 червня 2017 року.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут