Сузір’я талантів Лебедина

0
1460

19 серпня 2020 року вже традиційно у стінах  художнього  музею відкрилася  виставка декоративно-прикладного мистецтва  «Сузір’я талантів Лебедина», що присвячена Дню міста та Дню незалежності України.  Свої роботи представили одразу 8 креативних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Лебедина.

На виставці представлений чарівний, фантастичний світ відображений на вишитих картинах Марини Шелест, Наталії Воронової та Жанни Румеги. Привернули увагу традиційні рушники вишиті невтомними умілими руками Катерини Харченко, яка з самого дитинства і до сьогоднішнього часу захоплюється рукоділлям.

Катерина Харченко, майстриня

Працівники Лебединського центру позашкільної освіти Марина Поліщук продемонструвала виготовлені власноруч  жіночі прикраси із бісеру, Ольга  Пронікова –  вироби із соломки, Анна Корчменко – квиткові композиції з фоамірану. Майстрині поєднали своє захоплення з професією, та все своє уміння та любов до прекрасного передають своїм учням. Вони не зупиняються на досягнутому, з кожним днем намагаються удосконалювати свої вміння та пізнавати щось нове у вже звичному, улюбленому занятті.

Анна Корчменко
Григорій Пирятинець

Вироби з дерева представив Григорій Пирятинець. Понад 30 років  вироби майстра привертають увагу красою форм, різноплановістю виконання,  вдало підібраною деревиною.

Ольга Зікєєва – перший заступник міського голови

Свої враження про побачену красу та різноманітність виробів висловила перший заступник голови Ольга Зікєєва. Вона також нагородила учасників виставки подяками міського голови «за вагомий внесок у відродження, розвиток та збереження народних художніх промислів та декоративно-ужиткового мистецтва Лебедина». Гості виставки побажали майстрам більше творчих ідей та втілення їх в нові роботи.

Тетяна Химич, головний зберігач фондів ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут