В музеї відкрилася виставка «Містика Лебедина»

0
3052

05 жовтня 2017 року в художньому музеї відкрилася виставка молодої фото-художниці Лілії Єфремової – «Містика Лебедина». На них Лебедин та його мешканці у всій своїй красі, таємничості та містичності. Моменти життя та образи, які містяни не завжди помічають, і над якими мало замислюються, Ліля зображує на своїх роботах.

Це перша виставка лебединської фото-художниці. Головні творчі зацікавлення Лілі вирізняються здатністю об’єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Фото-художниця чудово володіє різними техніками, сміливо використовує насичені кольори та гру світла і тіні. У своїх роботах нерідко йде за покликом таємних та містичних рухів підсвідомого. Навчалася у відомого художника Ігоря Швачунова.

Більшість робіт Лілії Єфремової показують втілення внутрішнього світу людини у поєднанні з природою. Фото демонструють ситуації, які вона здатна подати як загадку та таємничі відносини між людьми з протилежних сторін об’єктиву.

Підтримати Лілю Єфремову на відкритті її виставки прийшли її друзі, знайомі, численні гості музею та учні 7-го класу Лебединської СШ №7, які побажавши їй творчого натхнення та нових цікавих вернісажів.

Сама фото-художниця була надзвичайно задоволена теплим прийомом у музеї та великим інтересом лебединців до своїх робіт. Розповідаючи про них, Ліля пояснила, що «містика» – це те, що приховане, про що можна лише здогадуватися. Мистецтво фотографії теж свого роду – містика. Воно змістовне, проникливе, зворушливе і створюється автором для глядача, який спостерігає, замислюється і вибудовує власний світ. А світ – він різнобарвний і суперечливий, він руйнує і творить, зачаровує і спонукає, – говорить фото-художниця.

Однією з перших привітала фото-художницю т.в.о. міського голови Оксана Древаль. Вона відзначила творчі здібності Лілії Єфремової. «Хист людини – це любити свою роботу, творити добро і те, що ти любиш. Приємно відзначити, що на виставку прийшло багато людей. Це свідчить про те, що Ваші роботи подобаються лебединцям». Оксана Древаль також передала фото-художниці подяку міського голови Олександра Бакликова «За вірне служіння мистецтву, талант і творчий пошук, а також  з нагоди відкриття  авторської виставки «Містика Лебедина» в Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва».

«Ліля одна з тих людей, котрим доля подарувала можливість зупиняти неоціненні миттєвості життя та дарувати цю красу людям, – говорить заступник міського голови Олена Кірєва, – кожна її фотографія – це справжня палітра відчуттів та емоцій, які можна читати, як книгу».

Приєдналися до поздоровлень Лілі її сестра Ольга Лахтар, подруга Анна Марченко та фото-художник з м. Гадяча Юрій Зайцев. Доповнила атмосферу відкриття виставки класична музика у виконанні учня Лебединської школи мистецтв Андрія Бійчука (кер. Наталія Волкова).

Виставка продовжилася переглядом фотосвітлин. Ближче познайомитися із виставкою «Містика Лебедина» Лілії Єфремової можна протягом місяця в Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва з вівторка по п’ятницю, (з 08.00 до 17.15) та в суботу (з 08.00 до 16.00). Музей знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. для довідок 2-18-81.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут