Художній музей відновлює роботу

0
1002

У зв`язку із послабленням карантинних заходів, з 16 червня 2020 року Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва відновлює роботу для індивідуальних відвідувачів та екскурсійних груп.

При цьому, відвідувачам доведеться дотримуватися заходів протиепідемічної безпеки.

Оскільки карантин, хоча й пом’якшений, зберігається, то відвідувачі допускаються в музей, за умови наявності засобів індивідуального захисту (зокрема, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовленими самостійно), та відсутності ознак ГРВІ. Відвідувачі повинні зберігати між собою та працівниками музею дистанцію не менше 1,5 метра. 

Нагадуємо, що 17 червня 2020 року в художньому музеї буде відкрито виставку майстрів петриківського декоративного розпису «НАМАЛЬОВАНИЙ РАЙ», що планувалася на кінець травня ц.р.

В експозиції виставки 22 твори із колекції Лебединського художнього музею імені Б.К. Руднєва. В тому числі, роботи визнаних майстрів петриківського розпису Василя Вовка, Пелагеї Глущенко, Ганни Павленко та уродженця нашого краю Олександра Опарія.

З нетерпінням чекаємо Вас! Та ласкаво просимо до музею, за адресою: місто Лебедин, площа Волі, 17, Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва. Деталі за телефоном: (05445) 2-18-81, або за електронною поштою: lebedyn.com.ua@gmail.com

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут