Жінка у мистецтві: схвалено макет збірки наукових статей

0
782

02 квітня 2021 року, на засіданні науково-методичної ради Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва схвалено макет збірки наукових статей до ІІІ лебединських наукових читань «Жінка у мистецтві», що присвячені 95-річчю від дня народження Катерини Кричевської-Росандіч.

Наукові читання проходять в рамках проекту «УГОДА» між художнім музеєм та кафедрою соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

До збірки увійшли наукові статті музейних працівників, мистецтвознавців, істориків, науковців, викладачів та магістрантів вищих навчальних закладів Сумщини, Київщини та Полтавщини.

Презентація збірки відбудеться в ході ІІІ лебединських наукових читань, що заплановані на 23 квітня 2021 в приміщенні Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва (місто Лебедин, площа Волі, 17).

Окремо, художній музей звертається до лебединських меценатів, підприємців та бізнесменів – підтримати видання збірки наукових статей. На сьогоднішній день, необхідно 1800 гривень. Будемо вдячними за підтримку. Контактний телефон – 0993431981 (Андрій Гєльмінтінов).

Примітка: наукові читання відбудься за умови покращення епідеміологічної ситуації. У протилежному випадку, захід буде перенесено на травень 2021.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут