Віртуальна 3D-екскурсія по художньому музею

0
6368

«Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома» (Анатоль Франс).

Бажання подорожувати притаманне багатьом. До того ж, будь-яка мандрівка в далекі або ближні місця дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. З кожним роком все більше людей, намагаючись розширити свій світогляд, подорожують Україною, відкриваючи для себе нову культуру, традиції, пам’ятки історії, архітектури, і звісно, музеї.

Проте, якщо із бажанням подорожувати проблем не має, то змога відвідати таке місто, як Лебедин, щоб познайомитися із Лебединським художнім музеєм ім. Б.К. Руднєва є не у кожного. Саме для них та інших потенційних відвідувачів музею і була створена віртуальна 3D-модель екскурсії по художньому музею.

 

Створена вона в рамках кампанії «Цифрове перетворення Сумської області», яку реалізують Google Україна у співпраці з Сумською обласною державною адміністрацією. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Окрім самої віртуальної подорожі, також можна дізнатися про історію музею та познайомитися з його колекцією, через відповідні посилання на сайт. Доступна екскурсія українською мовою. В перспективі з’явиться і англомовний варіант.

360-градусні панорами музею створюють справжній ефект присутності, дозволяючи детально ознайомитися з експозицією. 3D-тур також доступний в режимі Street View на Карті Google.

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва дякує за створену 3D модель відділ туризму Сумської облдержадміністрації та фотографу Андрію Дегулі, що виконав, безпосередню роботу.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут