В художньому музеї відбудуться наукові читання

0
1218

В рамках відзначення 140-річного ювілею останнього володаря Михайлівки – Капніста Олексія Васильовича (1879-1958), 06 вересня 2019 року в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відбудуться наукові читання на тему «Капністи: мистецьке коло козацького роду».

Наукові читання мають на меті об’єднати зусилля музейників, істориків та краєзнавців у вивченні та дослідженні історії роду Капністів, періоду їх проживання в селі Михайлівка Лебединського повіту, а також обмін досвідом та напрацюваннями між учасниками читань.

В програмі наукових читань: виступи, доповіді та презентації (модератор наукових читань – науковий співробітник художнього музею – Алла Подвезько), а також екскурсія по місту «Капністи і Лебедин» та екскурсія до села Михайлівка (організатор – спеціаліст міського відділу культури і туризму – Валентина Знаменщикова).

Організатори проведення наукових читань «Капністи: мистецьке коло козацького роду»: Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва спільно з відділом культури і туризму виконавчого комітету Лебединської міської ради.

Слід відзначити, що це вже 2 за останні 2 роки наукові читання, що проводяться художнім музеєм, після 30 річної перерви.

За проведенням наукових читань «Капністи: мистецьке коло козацького роду» слідкуйте на сайті Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут