Кожна робота, як твір мистецтва

0
3203

Сергій Буката – засновник сімейного підприємства «БУК» та автор унікальних робіт із дерева, що прикрашають Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва. Серед останніх робіт майстра: неперевершені дерев’яні двері головного входу до музею та більше десятка неповторних різних рам, які доповнюють твори мистецтва.

Але це не все… Цими днями майстер завершив роботу над головною афішою художнього музею. Нова афіша вийшла, як справжній витвір мистецтва, що хвилює та надихає.

Незважаючи на стриманість пластичної мови твору, майстер дозволяє афіші виразно говорити самій за себе, демонструючи фактуру та текстуру дерева. В своїй роботі Сергій Буката віддав перевагу візуально простим, нерухливим та геометризованим формам, що викликають асоціацію із класичною архітектурою стародавньої Греції. Монументальні колони, архітрав, карнизи та фронтон привертають увагу знайомою образністю та аурою.

Висота афіші складає 130 см. Матеріал – ясень. Всі технічні аспекти виготовлення афіші – дивіться в прикріпленому відеосюжеті.

Нова афіша стала справжнім різдвяним подарунком для художнього музею. І вже найближчим часом вона замінить фанерну дошку, яка майже 30 років слугувала за музейну афішу.

В художньому музеї щиро дякують Сергію Букаті, Анні Букаті, Іллі Букаті та всім, хто причетний до виготовлення афіші, за справжній подарунок. Сподіваємося їх приклад підтримають й інші підприємці нашого міста!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут