Художниця та її моделі: виставка портретів у художньому музеї

0
1355

Вже другий рік поспіль в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відкривається виставка робіт творчо-обдарованих студентів медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка. Остання із них – виставка із назвою «Портрети моїх одногрупників», представила 16 квітня 2019 року студентка групи 2 мА Валерія Нестерова.

Це перша персональна виставка авторки, яку вона презентувала глядачеві. Всього на виставці 36 портретних малюнків одногрупників та викладачів, виконаних кольоровими олівцями.

Цікаво, що Валерія не має спеціальної художньої підготовки, вона також не відвідувала художньої школи. Та попри все, була художником з дитинства, завжди знаходячи час на творчість, навіть після вступу до медичного училища. Малювала у щколі в Охтирці, друзів вдома, і нарешті – своїх одногрупників. Ці роботи вона і пропонує глядачу.

Підтримати починаючу художницю до музею завітали друзі та одногрупники Валерії. Серед гостей була і Альбіна Петрюченко, чий портрет і надихнув художницю на створення портретного циклу. Намалювавши всіх студентів групи, Лєра почала малювати портрети викладачів, і головне, не думає на цьому зупинятися. Всі свої портрети авторка дарує людям, які на них зображені.

Для тих гостей, що ще не знали Валерію, її представила культорганізатор медичного училища Любов Ларіна, якій вдалося створити щиру атмосферу спілкування з художницею і гостями.

Серед перших, хто привітав Валерію Нестерову із відкриттям її першої персональної виставки в художньому музеї була заступник міського голови Олена Кірєєва. Вона побажала Валерії успіхів у професії та натхнення на шляху розвитку свого таланту, а гостям – цікавого перегляду та творчих надбань. Олена Кірєєва також вручила Валерії подяку від міського голови за вірне служіння мистецтву.

Доповнили приємну атмосферу на відкритті виставки – музичні подарунки у виконанні Олени Листопад.

Триватиме виставка Валерії Нестерової у художньому музеї до 04 травня 2019 року. Музей знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут