Дитяча виставка у художньому музеї

0
1342

До Міжнародного Дня захисту дітей в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відкрилася яскрава виставка дитячої творчості. Майже місяць учні 3-го класу Лебединської СШ №7 (клас  Світлани Вакуленко) з піднесеним настроєм і хвилюванням малювали, вишивали і готували свої роботи. У підсумку – чудова літня експозиція, якою захоплюються всі відвідувачі музею.

Яскраві, неординарні, творчі та креативні роботи написані олією на полотні, аквареллю на картоні та папері. Чарівні малюнки та справжні картини прикрасили виставкову залу художнього музею, створюючи святковий та піднесений настрій.

Всього на виставці представлено більше 30 робіт, виконаних: Анастасією Метенко, Тетяною Філоненко, Поліною Хоруженко, Анастасією Звягольською, Богданою Солнцевою, Ксюшою Лісовою, що працювали із досвідченим педагогом Оленою Верховою.

«Розглядаючи деталі того чи іншого твору, одразу бачиш, скільки тепла, старанності та дитячої любові вкладено у них, – говорить куратор виставки та головний зберігач фондів музею Тетяна Химич. – Кожна робота змушує захоплено битися серце. Твори настільки різноманітні, що дивувалися не тільки батьки, а й самі учні, побачивши розгорнуту експозицію».

Усі дитячі твори індивідуальні, відрізняються креативністю, оригінальністю, яскравістю, вражають, як майстерністю виконання, так і неповторністю сюжетів, глибиною змісту, а також безмежною фантазією і особливим емоційним забарвленням, адже тема літнього відпочинку, літньої природи та квітів є найулюбленішою серед юних митців.

Під час відкриття виставки діти знайомили гостей – учнів 1-го класу СШ №7 із своїми роботами, а також запросили їх у подорож казковою країною «Добриків та допитливих «чомучок». Активні, талановиті дзвінкоголосі юні артисти вражали присутніх своїми вміннями співати, танцювати, декламувати вірші та розповідати історії.

Святкова програма промайнула дуже швидко, залишивши приємні спогади та особливий святковий настрій.

Ближче познайомитися із виставкою учнів 3-го класу Лебединської СШ №7 у художньому музеї можна буде до середини червня. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут