В художньому музеї запрацювала система відеоспостереження

0
802

03 червня 2020 року в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва запрацювала система відеоспостереження. На сьогоднішній день підключені вже 15 камер.

Відеоспостереження в художньому музеї організовано з метою захисту  та збереження музейних предметів та інших матеріальних цінностей, захисту комунального майна від незаконних посягань, пошкоджень або знищення, а також з метою забезпечення безпеки власних співробітників та відвідувачів музею.

Запуску системи передували монтажні роботи та прокладання оптичної лінії між 15-ю камерами. Камери  відеоспостереження встановлені на фасадах будівлі, у вестибюлі, експозиційних залах, у сховищі музею, та інших приміщеннях, де розміщені музейні предмети. Слід також відзначити, що система ще має резерви для розширення та збільшення числа камер.

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки виконанню заходів міської цільової Програми розвитку Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва на 2020-2022 роки (рішення Лебединської міської ради від 24.12.2019 №1044-МР).

Слід відзначити, що на початку 2020 року музей вже був обладнаний кількома зовнішніми камерами, які «перекрили» доступ до будівлі музею, вікон, дверей та території музею. Встановлення цих камер сприяло значному зменшенню прикрих випадків псування майна, зокрема, музейних афіш, а також засмічення прилеглої до музею території.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут