Музейна колекція поповнилася новим експонатом

0
1991

У липні 2017 року колекція художнього музею поповнилася роботою сумської художниці Ніни Негреби, чия персональна виставка «Подорож офіціантки» експонувалася у Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва у червні 2017 року. Картина «Ой, одна я, одна» подарована художницею музею на згадку про цю подію.

Ніна Негреба, художниця, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського. Працює в галузі станкового живопису та декоративно-прикладного мистецтва.

Народилася Ніна Негреба в Німеччині. Закінчила Львівський інститут декоративно-прикладного мистецтва. Займалася в студії художника-подвижника Б.Б. Данченко.

Її твори зберігаються в Сумському художньому музеї, приватних колекціях в Україні, Росії, Америці, Німеччині, Італії, Польщі, Франції.

Творчості Ніни Негреби характерні свіжий погляд та оригінальність виконання. Ніна Негреба бачить життя в емоціях та радості. Здається, що світ для неї ненаглядний. Вона не може ним намилуватися. В її роботах не має парадності та тенденційності, в кожній із них можна побачити справжній стиль, і сплутати його з іншим художником не можливо.

Картина «Ой, одна я, одна» (40х67 см) виконана олією на полотні у 2013 році, вже найближчим часом займе своє місце в експозиції музею.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут