Запрошуємо на виставку художніх робіт Дмитра Маковецького

0
871

Виставка живопису художника Дмитра Маковецького «Теплі дні» відкриється 12 вересня 2017 року в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва.

Дмитро Маковецький родом із міста Мурманська. Був студентом Харківської академії дизайну і мистецтв. Вчився в майстерні сюжетно-тематичної картини під керівництвом професорів В.І. Ковтуна та Ю.Н. Вінтаєва. Учасник національних та міжнародних виставок та пленерів. Роботи знаходяться в приватних зібраннях України, Росії і Європи.

У своїй творчості художник щиро намагається відобразити красу світу у його багатогранності та розмаїтті. Роботи представлені в експозиції об’єднує любов до життя у всіх її проявах. У них – відображення і романтичні настрої весни і осені, лірика південного кримського вечора і чиста блакить ранкового горизонту, єдність людей з рідною землею їх працю і життя.

У своїх роботах Дмитро Маковецький спирається на традиції реалізму збагачуючи їх емоційним декоративним початком.

Всього в експозиції виставки представлено понад 20 живописних робіт.

Вернісаж виставки заплановано о 14:30 12 вересня 2017 року. Тривалість виставки 1 місяць. Музей знаходиться за адресою: м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Режим роботи: вт.-пт. з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Вихідні: неділля та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут