Запрошуємо на виставку “Світ, у якому наповнюється душа”

0
1025

17 серпня 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує мешканців та гостей міста відвідати виставку присвячену 100-річчю від дня народження Андрія Мордовця «СВІТ, У ЯКОМУ НАПОВНЮЄТЬСЯ ДУША», що відкривається в рамках святкової програми до Дня міста.

Андрій Микитович Мордовець багато і плідно працював, тож залишив по собі великий художній спадок. Зокрема, у колекції художнього музею зберігається більше 140 його різножанрових живописних та графічних творів. До експозиції виставки увійшли найбільш знакові із них, що не лише розкривають живописний магнетизм художника, а й звертаються до енергії української душі, до нескореності духу, що нині є доволі актуальним.

Для лебединців виставка буде цікава й тим, що Андрій Мордовець – наш земляк. Він народився на хуторі Куличка, неподалік від Лебедина (територія Будильської сільської ради), проте, майже все життя прожив на Чернігівщині, де його пам’ятають як людину глибокої і цілісної натури, закоханої у життя і мистецтво.

Його образи завжди життєві і переконливі. Воно й не дивно, адже художник все своє життя працював на натурі. Він об’їздив всі куточки України, не забуваючи і про місто Лебедин, якому присвятив кілька десятків своїх творів.

Відкриття виставки відбудеться о 13:00 17 серпня 2018 року. Триватиме виставка до 18 вересня 2018 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою:  пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут