PayPal: підтримати Лебединський художній музей

0
239

Відтепер, підтримати мистецькі проєкти Лебединського міського художнього музею можна через сервіс міжнародної електронної платіжної системи PayPallebedyn.com.ua@gmail.com

У зв’язку із повномасштабною війною росії проти України, гостро постало питання оперативного фінансування нагальних потреб зі збереження музейної колекції та убезпечення будівлі. Також під загрозою опинилася значна кількість творчих проєктів 2022 року. Зокрема, це «Futurism: 140-th Anniversary of the Artist David Burliuk», що присвячений 140-річному ювілею відомого україно-американського художника-футуриста Давида Давидовича Бурлюка (1882-1967); який реалізується спільно з сумською Мережею art-локацій. А також заходи до 150-річчя Василя Григоровича Кричевського (1873-1952) – автора українського Тризубу та митця, чия творча спадщина назавжди позначилася на долі української нації та розвитку її культури.

Саме тому, художній музей звертається до донорів за підтримкою музею та допомогою у фінансуванні мистецьких проєктів, в умовах військової агресії росії.

Підтримати Лебединський міський художній музей можна:

Будемо надзвичайно вдячні, навіть за найменшу допомогу!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут