Запрошуємо на виставку «Світ моєї душі»

0
497

Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва спільно з управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лебединської міської ради гостинно запрошують всіх охочих на виставку декоративно-ужиткового (народного) мистецтва «СВІТ МОЄЇ ДУШІ», що присвячена Дню працівника соціальної сфери України.

Народне мистецтво – не тільки звичаї, обряди, вбрання, ремесла, що споконвіку створював народ, зберігав і розвивав, це джерело, що з’єднує сучасну людину зі своїми витоками, дарує щирість, щедроти землі, це пам’ять народу.

Усе розмаїття народного мистецтва, що є в українців, буде представлено у виставковій залі художнього музею: ткацтво, вишивка хрестиком та гладдю, декоративний розпис, лозоплетіння, соломоплетіння, бісероплетіння, в’язані вироби, обрядові прикраси з різних матеріалів та багато іншого. Участь у виставці приймають лебединські майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

Відвідати виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «СВІТ МОЄЇ ДУШІ» можна буде з 29 жовтня по 18 листопада 2021 року**. Будемо раді вас бачити в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва, за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81.  Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

**При умові введення “червоної” карантинної зони, виставка функціонуватиме в онлайн-режимі до моменту, коли музею буде дозволено приймати відвідувачів.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут