Mail-art проєкту «Futurism: 140-th Anniversary of the Artist David Burliuk» вже об’єднав понад 90 художників із 28 країн світу

0
257

В рамках міжнародного мail-art проєкту «Futurism: 140-th Anniversary of the Artist David Burliuk», до Лебединського художнього музею прибули роботи художників із Італії та Туреччини: Giorgio Guaini (Brescia, Italy), Mirta Caccaro (Dueville, Italy) та Hikmet Sahin (Konya, Turkey).

Художня творчість Giorgio Guaini – це життя у безперервному пошуку та експериментуванні. Під час перебування в Ніцці (Франція) з 1996 по 2006 рр., його творчість увібрала яскравий і живий колорит. Повернувшись в Італію, Giorgio Guaini створив серію акварелей на папері, у яких плинний колір набуває форми пейзажів та природи (2008 – 2009). Певний час майстер співпрацював зі своєю дружиною Анною (2012-2013). Разом вони працювали з тканиною, нитками і кольором для свого спільного дослідження «Mise en Abime» (2014). В цьому дослідженні техніка обробки фотографій передбачає гармонію поєднання форми і кольору. Використовуючи цифрові технології, Giorgio створює екстравагантні роботи, які стирають межу між образотворчим та фотомистецтвом. При створенні кожної роботи, майстер намагається зберегти баланс з дотримання чотирьох імператив: робота має бути естетичною, тривожною, таємничою й вільно інтерпретованою. Більше про творчість Giorgio Guaini – www.guaini.com.

Mirta Caccaro – італійська художниця, яка так сприймає mail-art: «Зображення говорить більше тисячі слів. Усна традиція вчить нас, що текст звертається до мозку, а образи — до серця. Мail-art (поштове мистецтво) – це мистецтво, яке подорожує. Художник малює знаки на аркуші паперу; робота, у свою чергу, передає одержувачу відчуття, емоції, шуми, тишу… «Творче відправлення» також дає змогу швидко, спонтанно спілкуватися з іншими mail-art художниками, з іншими реаліями поблизу чи далеко. «Mail-art мистецтво — це вільне мистецтво…», вважає Mirta Caccaro.

Hikmet Sahin — художник з Туреччини, який працює викладачем факультету образотворчих мистецтв Сельчукського університету (Faculty of Fine Arts at Selçuk University), факультет графічного дизайну. Він надіслав нам листівку із назвою «Freedom for Urraine». Щоб дізнатися більше про мистецтво Hikmet Sahin, відвідайте його веб-сайт – https://www.hikmetsahin.com/.

Нагадаємо, арт-проєкт до 140-річчя Давида Бурлюка (1882-1967) реалізується Лебединським художнім музеєм спільно з Сумською мережею арт-локацій. Триватиме він до 01 липня 2022 року, й завершиться виставкою мейл-арту у залах Лебединського художнього музею.

Умови участі у проєкті прості: відправити звичайною поштою творчі конверти, авторські листівки, невеличкі малюнки на вказану нижче адресу. Формат вільний. Адреса Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва: площа Волі, 17, м. Лебедин, Сумська обл., Україна, 42200 (Lebedyn Art Museum, postcode 42200, 17 Volia square, Lebedyn, Sumy region, Ukraine).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут