Запрошуємо на виставку Віталія Панасенка

0
901

27 березня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки живопису Віталія Панасенка.

Віталій Панасенко (нар. 1990 р.) родом з села Токарі Лебединського району Сумської області. Закінчив Гадяцьке училище культури і мистецтва ім. І.П.Котляревського та Сумський педагогічний університет ім. А.С.Макаренка. Викладачі з фаху: Н.М. Кохан, О.В. Садовський, О.В. Жулінський, О.Г. Прокопчук, І.Ю. Швачунов, Г.О. Кисіль та інші, що прищепили починаючому художнику любов до мистецтва.

Працює Віталій в галузі станкового живопису. Мав персональні та групові виставки в місті Суми. Та творча особистість Віталія Панасенка багатогранна. Крім живопису, він займається також компютерною графікою, дизайном, писанкарством та аплікацією з соломки.

В експозиції його персональної виставки в Лебедині представлені 20 робіт. Серед них: пейзажі, портрети та натюрморти на яких відображені відчуття, емоції та настрої художника.

Триватиме виставка Віталія Панасенка до 30 квітня 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут