Запрошуємо на виставку «Великі земляки: Григорій Сковорода»

0
433

03 грудня 2021 року, у 299-й день народження відомого українського філософа, богослова, поета та педагога Григорія Сковороди, Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва спільно з Харківською організацією «Рубаненко і партнери» та громадською організацією «Гостинна на Дворянській» запрошують всіх охочих відвідати мистецько-документальну виставку «ВЕЛИКІ ЗЕМЛЯКИ: ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА».

В основу виставкового проєкту, партнерами якого виступають музеї, бібліотеки та навчальні заклади у чотирьох областях України, покладено головну мету – дослідити сліди філософа, які він залишив на Слобожанщині, вивчити маршрути і місця, які він відвідав, з якими людьми зустрічався і про що розмовляв.

Організатори виставки поставили перед собою завдання – вписати Григорія Савича в географію Слобідської України, зробити його ім’я близьким для сучасних слобожан, а не тільки для філософських кіл, які чітко фіксують його досягнення як мислителя.

Відвідати виставку «ВЕЛИКІ ЗЕМЛЯКИ: ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА» можна буде з 03 грудня 2021 до 15 січня 2022 року. Проте, тепер до звичних вже масок та соціального дистанціювання, додаються сертифікат про вакцинацію, довідка про перенесену хворобу або ж негативний  ПЛР – тест. Будемо раді вас бачити в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва, за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81.  

Художній музей

 

Довідково: Проєкт «Великі земляки» засновано творчим клубом «Гостинна на Дворянській» та культурно-діловим центром «Рубаненко і партнери» у 2015 році. За час існування проєкту вже відбулися виставки, присвячені родині Алчевських, Максиміліану Гельфериху, харків‘янам – засновникам медичних шкіл, універсітетському архітектору Васильєву, графському роду Капністів.

Продовження яскравих історій про земляків – це амбітній історико-документально-художній проєкт «Великі земляки: Григорій Сковорода».

Партнерами проєкту в цьому році стали Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, Харківський художній музей, Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва, Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка, Харкiвська дитяча художня школа №1 iм. I.Ю. Рєпіна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут