Запрошуємо на виставку «Творчі та різні»

0
1195

20 березня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки сучасних українських митців «Творчі та різні».

Свої твори на виставці представлять одразу чотири талановитих художники та скульптор: Віктор Конотопський, Олег Прокопчук, Сергій Степанов та Олександр Яловенко.

Віктор Конотопський – професійний художник, учасник багатьох  художніх виставок. На його полотнах  – мальовничі, рідні серцю краєвиди, натюрморти, портрети, що надихають красою та дають відчуття гордості за наших митців, нашу талановиту націю.

Олег Прокопчук – талановитий художник та скульптор; член Національної спілки художників України з 1977 р. Автор пам’яток, бюстів, меморіальних дощок видатним діячам області та країни. Працює в області монументальної і станкової скульптури, модельерної пластики, акварелі, олійного живопису. 

Сергій Степанов – охтирський художник, член Національної спілки художників України. Експонент численних колективних та персональних виставок у Сумах, Харкові, Львові, Києві, Охтирці, Лебедині. Дизайнер за фахом, художник за покликанням, він свої професійні навички, вміння бачити світ у яскравих кольорах передає учням Охтирської дитячої художньої школи.

Олександр Яловенко  — український художник-пейзажист, портретист, член Національної спілки художників України. На його картинах – переважно пейзажі. Природу автор вважає своєю музою. 

Виставка покликана розкрити лебединському глядачеві мистецький світ чотирьох сучасних митців, виявити їхні художні інтенції у різноманітності пошуків і творчих концепцій. Учасники виставки – представники різних творчих поколінь, які вже встигли утвердитися в певних духовних цінностях та прокласти кожен свій шлях у мистецтві. Проте їх поєднує готовність до експерименту, здатність бачити світ захопленими очима першовідкривачів і кипуча енергія спрямована на досягнення нових вершин. Їхнє спільне кредо – пізнавати природу через барви, спонукає до все нових і нових мандрівок улюбленими місцями.

Триватиме виставка «Творчі та різні» до 10 травня 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут