Запрошуємо на виставку «Творчі родини Лебедина»

0
1122

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва спільно з міським управлінням праці та соціального захисту населення гостинно запрошують всіх охочих на виставку декоративно-ужиткового (народного) мистецтва «Творчі родини Лебедина», що присвячена Дню працівника соціальної сфери України.

Народне мистецтво – не тільки звичаї, обряди, вбрання, ремесла, що споконвіку створював народ, зберігав і розвивав, це джерело, що з’єднує сучасну людину зі своїми витоками, дарує щирість, щедроти землі, це пам’ять народу. Усе розмаїття народного мистецтва, що є в українців, буде представлено у виставковій залі художнього музею: ткацтво, вишивка хрестиком та гладдю, декоративний розпис, лозоплетіння, соломоплетіння, бісероплетіння, в’язані вироби, обрядові прикраси з різних матеріалів та багато іншого.

Участь у виставці приймають 6 майстрів, що представляють 3 творчі родини міста Лебедина. Зокрема, родина Тамари Глудик та Вікторії Глудик (чернігівська гладь, ікони, вишиті рушники, скартенини, серветки), родина Лідії Шпагіної та Лесі Ізотової (вишиті картини, серветки, вишиті подушки), родина Валентини Кубась та Людмили Ляміної (вишиті картини).

Відкриття виставки відбудеться 23 жовтня 2020 року, в рамках соціального проекту міського управління праці та соціального захисту населення «Жіночі руки – особливі».

Відвідати виставку «Творчі родини Лебедина», з дотриманням всіх протиепідемічних заходів (масочний режим, соціальне дистанціювання, ін.), можна буде в Лебедині до 18 листопада 2020 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут