Запрошуємо на виставку «Становлення музейної справи на Сумщині»

0
1483

З 21 листопада 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує мешканців та гостей міста відвідати виставку «Становлення музейної справи на Сумщині», що присвячена 100-річчю Лебединського художнього музею.

Виставка «Становлення музейної справи на Сумщині. Никанор Онацький: історія, факти, документи, творчість» привертає увагу широкого загалу до теми становлення музейної справи на теренах нашого краю. Матеріали подаються на прикладі організації першого музею в м.Суми.

Виставка сформована із колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького. Її особливість в тому, що вперше в експозиції висвітлюється реальний перебіг подій, що відбувалися в житті Никанора Харитоновича Онацького (1875-1937).

Також на виставці презентується мистецька спадщина Никанора Онацького, що реалізувався як професійний художник, талановитий педагог, видатний музейник, громадський діяч, археолог, поет і сценарист, збирач  й охоронець національної культурної спадщини. Його багатогранна діяльність стала джерелом національного відродження сумського краю.

Відвідати виставку можна буде до 20 грудня 2018 року в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва. Музей знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут