Запрошуємо на виставку «Присутність» Володимира Ільченка

0
954

17 травня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки сумського художника Володимира Ільченка «Присутність».

Володимир Ільченко народився у 1985 році в місті Суми. Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С Макаренка. Є учасником та ініціатором багатьох мистецьких проектів та пленерів у різних містах України, зокрема є автором стріт-арт об’єктів у Сумах та Харкові.

В експозиції виставки, що присвячена Міжнародному Дню музеїв, представлені 20 живописних робіт різних розмірів та форматів: від мініатюрних до масштабних. Вони естетичні, витончені, гармонійні, цілісні, легкі, життєві та наповнені яскравими фарбами.  Кольори,  переважно, світлі, сонячні і теплі. На них чітко промальовані контури та лінії. Всі роботи представлені в стилі стародавнього декоративного малярства.

Створені роботи протягом останніх 5 років. Їх об’єднує прагнення автора до гармонії з оточюючим світом, відтворення настрою та емоцій на полотні.

Триватиме виставка Володимира Ільченка до 30 червня 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут