Запрошуємо на виставку «Намальований рай»

0
1238

З 27 травня 2020 року Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих відвідати виставку майстрів петриківського декоративного розпису «НАМАЛЬОВАНИЙ РАЙ».

Петриківський розпис бере свій початок від традицій орнаментики, яка широко використовувалася у побуті українців ще за язичеських часів. Характерною особливістю петриківського розпису є переважання рослинного орнаменту (здебільшого квіткового) і створення фантастичних, небувалих в природі форм квітів. Широке застосування в розпису мають мотиви садових (жоржини, айстри, тюльпани, троянди) і лугових (ромашки, волошки) квітів та ягід калини, полуниці й винограду. Характерним для орнаменту є також зображення папороті, бутонів та перистого ажурного листя. Інколи квіти та ягоди поєднуються з птахами, рідше зустрічаються зображення тварин і людини.

Всього, в експозиції виставки 22 твори із колекції Лебединського художнього музею імені Б.К. Руднєва. В тому числі, роботи визнаних майстрів петриківського розпису Василя Вовка, Пелагеї Глущенко, Ганни Павленко та уродженця нашого краю Олександра Опарія.

Відвідати виставку петриківського декоративного розпису «НАМАЛЬОВАНИЙ РАЙ» в Лебединському художньому музеї можна буде до 30 червня 2020 року, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів (масочний режим, дотримання дистанції, ін.).

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. Для відвідування, музей буде відчинений з 23 травня 2020 року.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут