Запрошуємо на виставку «Мистецька палітра творчої родини Кричевських»

0
1710

24 січня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки «Мистецька палітра творчої родини Кричевських».

22 живописні та графічні твори, із колекції Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, знайомлять глядача з мистецькою спадщиною видатної творчої родини, мистецтво і доля якої яскраво фокусують еволюцію шляхів розвитку української культури, виявляють її самобутність та внесок у світове мистецтво.

В експозиції – роботи Галини Василівни Кричевської-Лінде, Оксани Лінде де Очоа, Лади Росандіч та Бланки Мирослави Лінде-Дункан. Їх творчість яскрава, індивідуальна, сповнена любові до життя і свободи, а роботи несуть в собі енергетику людської гідності та пробуджують у глядача національну свідомість.

Триватиме виставка «Мистецька палітра творчої родини Кричевських» до 20 березня 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут