Запрошуємо на виставку «Лебедія. Дивосвіт»

0
655

З 18 серпня 2021 року Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих відвідати фотовиставку сумського товариства «Друзів Дагера» – «ЛЕБЕДІЯ. ДИВОСВІТ», що присвячена Дню міста Лебедин.

«Друзі Дагера» – унікальний клуб любителів фотомистецтва, організований на початку 2021 року Сергієм Гуцаном – відомим сумським фотографом, членом Національної спілки фотомайстрів України, істориком, мандрівником та збирачем старовини, власником приватного музею «Причал Одіссея».

Виставка «ЛЕБЕДІЯ. ДИВОСВІТ» – це своєрідний звіт учасників фототовариства за результатами свого лебединського фотопленеру, який відбувся 21 липня 2021 року – в день народження Давида Бурлюка. Усі роботи, що представлені на виставці об‘єднані прекрасною метою: творити спільними зусиллями та при цьому – бачити світ кожен по-своєму.

Гасло фототовариства «Друзі Дагера» – «Єдність у різноманітті!».

Відвідати фотовиставку «ЛЕБЕДІЯ. ДИВОСВІТ» можна буде з 18 серпня по 10 вересня 2021 року. Будемо раді вас бачити в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва, за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81.  

Художній музей

Довідка: Луї Жак Манде Дагер – французький художник і хімік, винахідник, один із творців фотографії. У 1839 році він оприлюднив метод отримання зображень, що назвали на його честь – дагеротипія.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут