Запрошуємо на виставку «Le Sacre du printemps» – «Весна священна»

0
593

В рамках науково-мистецького проєкту «УГОДА», Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва спільно з кафедрою соціальної роботи та менеджменту в соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, гостинно запрошують шанувальників фотомистецтва на виставку Наталії Ковальової –  «Le Sacre du printemps» «Весна священна».

Вернісаж виставки відбудеться 18 травня 2021 року й стане своєрідним прологом до Третіх лебединських наукових читань «Жінка у мистецтві».

Виставка «Le Sacre du printemps» «Весна священна» представляє тематично об’єднані роботи, де провідним мотивом є мистецтво балету.

Авторці представлених робіт – Наталії Ковальовій удається бути неповторною за умови наслідування кращих традицій у найрізноманітніших жанрах фотомистецтва. У портретах вона сягає психологічних глибин класичного роману, у пейзажі – настрою робіт художників-імпресіоністів, у жанрових знімках – життєвої переконливості стрічок кінематографістів «нової хвилі». Оригінальність світосприйняття, помножена на бездоганне володіння технологічними ресурсами, уможливлює створення Наталією Ковальовою робіт, де органічно поєднується несподіваність ракурсу з композиційною точністю і переконливістю кольорової символізації об’єктів. Працюючи в «чорно-білому режимі», вона надає зафіксованому предмету об’ємності, робить його багатовимірним – і у візуальному сприйнятті, і у глибинному осмисленні.   

Відвідати виставку Наталії Ковальової «Le Sacre du printemps» «Весна священна» в художньому музеї можна буде до 30 червня 2021 року (з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів: масочний режим, соціальне дистанціювання).

Будемо раді вас бачити в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва, за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81.  

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут