Запрошуємо на виставку «Іван Маліч: Лебедин на полотні»

0
873

16 серпня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки, присвяченої 80-річчю лебединського художника – «Іван Маліч: Лебедин на полотні».

Іван Федорович Маліч (14.08.1939 – 24.01.2014) – визнаний класик міського пейзажу, що завжди виділявся багатогранністю свого таланту серед лебединських митців. Здається, уся палітра слобідського багатобарв’я розцвітила на полотнах обдарованої щедрою милістю небес людини. Іван Федорович належить до тих впевнених мистецьких натур, які власне життя вибудовали самотужки. 

Його стиль – це власне і неповторне непоєд­нуване поєднання ліричного пейзажу з імпресіонізмом французьких митців. Улюблений жанр майстра – пейзаж, йому Маліч посвятив кращі свої роботи: «Хліба Лебединщини», «Осінь у Пристайловому», «Вечір у Куданівці». За простотою композиції, скромністю вибраних мотивів криється ціла філософія життя, притаманна тільки йому. Дуже часто свої краєвиди Маліч доповнював зображенням архітектурних споруд: «Куточок Лебедина. Воскресенська церква», «Троїцька церква, знищена комуністами». Це пояснюється не лише його любов’ю до старовини, а й виключно-живописними задачами. Саме архітектурні об’єкти ставали головним колористичним акцентами твору. Його мистецтво – це бажання передати красу природи з любов’ю і творчим натхненням.

Всього в експозиції представлено 18 живописних робіт, які подарують лебединцям напередодні святкування «Дня міста» можливість побачити мальовничі куточки Лебедина крізь призму сприйняття живописця, закоханого в місто та його околиці. Куратор виставки: Лілія Єфремова.

Триватиме виставка «Іван Маліч: Лебедин на полотні» до 10 вересня 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут