Запрошуємо на виставку «Давид Бурлюк: повернення в Лебедин»

0
1362

З 21 листопада 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує мешканців та гостей міста відвідати виставку «Давид Бурлюк: повернення в Лебедин», що присвячена 100-річчю Лебединського художнього музею.

Виставка «Давид Бурлюк: повернення в Лебедин» – це унікальна можливість впеше побачити в Лебедині твори одного із засновників українського футуризму. До експозиції виставки увійшли твори із колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького та приватних колекцій.

У жилах  Бурлюкових –  кров  непосидючих  запорожців.  Відтак  зрозуміло,  що й «у  мистецтві  він  справжній  син  тих  степів, де  став  радикалом  і  бунтівником…». Так  казав  про  Д.Бурлюка  американський знавець  мистецтва  Крісчен Бринтон.  Невистигальний  творчий  хист,  неймовірна  плодючість  дивували  самого Бурлюка: художника – поета – прозаїка – есеїста – парадоксального  теоретика – невтомного  організатора і заводія – історика  мистецтв – естрадника – театрала і таке інше в одній  особі…

Відвідати виставку можна буде до 20 грудня 2018 року в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва. Музей знаходиться за адресою: м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут