Запрошуємо на виставку «Час музею» Олени Маркович

0
846

З 20 листопада 2020 року Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва гостинно запрошує охочих відвідати виставку живопису Олени Маркович «ЧАС МУЗЕЮ», що присвячена 102-ї річниці заснування Художнього музею.

Виставка «Час музею» Олени Маркович – перша за понад сторічну історію, що присвячена саме Художньому музею (його експозиції, його працівникам та відвідувачам). До експозиції виставки увійшли понад 20 різножанрових робіт. Серед них: портрети, інтер’єрні композиції, але найбільше – натюрморти. Роботи виконані олійними фарбами на полотні.

Олена Маркович – талановита художниця та одночасно – реставратор олійного живопису Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва. Член Національної спілки художників України (молодіжне об’єднання). Її роботи люблять і цінують у багатьох країнах.

Відвідати виставку «Час музею» Олени Маркович можна буде до 31 грудня 2020 року (з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів: масочний режим, соціальне дистанціювання, ін.). Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. 

УВАГА! Графік роботи музею змінений: пн.-чт.: з 08:00 до 17:15, пт. з 08:00 до 16:00. Перерва: з 12:00 до 13:00. Вихідні: субота та неділя. 

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут