Запрошуємо на виставку «Чарівний світ жіночої душі»

0
787

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва спільно з міським управлінням праці та соціального захисту населення та Лебединською міською спілкою жінок гостинно запрошують всіх охочих на відкриття виставки декоративно-ужиткового (народного) мистецтва «Чарівний світ жіночої душі», що присвячена Дню соціального працівника України.

Народне мистецтво – не тільки звичаї, обряди, вбрання, ремесла, що споконвіку створював народ, зберігав і розвивав, це джерело, що з’єднує сучасну людину зі своїми витоками, дарує щирість, щедроти землі, це пам’ять народу. Усе розмаїття народного мистецтва, що є в українців, буде представлено у виставковій залі художнього музею: ткацтво, вишивка хрестиком та гладдю, декоративний розпис, лозоплетіння, соломоплетіння, бісероплетіння, в’язані вироби, обрядові прикраси з різних матеріалів та багато іншого. Участь у виставці братимуть 10 майстрів народної творчості міста Лебедина.

Відкриття виставки відбудеться 30 жовтня 2019 року, в рамках соціального проекту міського управління праці та соціального захисту населення «Жіночі руки – особливі».

Триватиме виставка в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва до 20 листопада 2019 року. Музей знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут