Запрошуємо на виставку «Барви життя» Дмитра Маковецького

0
807

12 вересня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки живопису Дмитра Маковецького «Барви життя».

Дмитро Маковецький родом із міста Мурманська. Був студентом Харківської академії дизайну і мистецтв. Вчився в майстерні сюжетно-тематичної картини під керівництвом професорів В.І. Ковтуна та Ю.Н. Вінтаєва. Учасник національних та міжнародних виставок та пленерів. Роботи знаходяться в приватних зібраннях України, Росії і Європи.

У своїй творчості художник щиро намагається відобразити красу світу у його багатогранності та розмаїтті. Роботи представлені в експозиції об’єднує Любов до життя у всіх її проявах. У них – відображення і романтичні настрої весни і осені, лірика теплого літнього вечора, зимова блакить ранкового горизонту, єдність людей з рідною землею їх працю і життя.

У своїх роботах Дмитро Маковецький спирається на традиції реалізму збагачуючи їх емоційним декоративним початком.

Всього в експозиції виставки представлено понад 20 живописних робіт.

Триватиме виставка «Барви життя» Дмитра Маковецького» до 10 жовтня 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. 

Художній музей

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут