Запрошуємо на виставку «Балтійська симфонія»

0
655

Вперше в Лебедині твори відомих художників Латвії, Литви та Естонії.

З 16 жовтня 2020 року Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва гостинно запрошує охочих відвідати виставку графіки «БАЛТІЙСЬКА СИМФОНІЯ» із колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького.

До експозиції виставки увійшли 36 графічних робіт видатних художників Балтії, що представлені у різноманітному стилістичному та технічному виконанні. Можна буде побачити роботи митців, творчість яких розвивалася на паралелях офіційного та альтернативного мистецтва, завжди була яскравим прикладом європейського демократичного світогляду, у якому віддзеркалена духовна пам’ять народу з новітніми вирішеннями живописно-пластичних завдань, де людина є головним носієм культурно-мистецьких традицій.

Гордістю експозиції є твори визначних постатей в образотворчому мистецтві,  народних художників Латвії – Джемми  Скулме (1925 р.н.), яка звертається до народних традицій та національних особливостей своєї країни, Індуліса Зариньша (1929-1997), творчості якого притаманна живописна міцність, та його учня, заслуженого діяча мистецтв  Роберта Музіса (1944 р. н.).

Загалом до експозиції увійшли роботи 4 латвійських, 4 естонських та 5 литовських художників.

Відвідати виставку «Балтійська симфонія» із колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів (масочний режим, соціальне дистанціювання, ін.), можна буде в Лебедині до 18 листопада 2020 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут