Запрошуємо на виставку «Акваторія кольору»

0
986

05 квітня 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва запрошує охочих на відкриття виставки акварельних робіт від Сумської обласної організації Національної спілки художників України «АКВАТОРІЯ КОЛЬОРУ».

Експозиція виставки нараховує 22 роботи, виконаних у різних жанрах: портрет, пейзаж та натюрморт. Серед учасників виставки: Іван Гапоченко, Ігор Швачунов, Віктор Михайличенко, Ігор Василевський, Олександра Трегубова, Михайло Юденков, Ганна Захарченко, Тетяна Дудка та Катерина Борика.

Кожна з робіт, немов маленька історія, історія взаємозв’язку особистого світу і світу навколишнього, який приховує багато таємниць і загадок. Їх життєрадісний характер, а також властивість самої техніки акварелі – легкість, свіжість і невимушеність, здатні занурити глядача у стан спокою і споглядальності, в якому можна побачити всі нюанси і глибину переданих на картині відчуттів.

Відкриття виставки відбудеться 05 квітня 2018 року (о 14:00). Триватиме виставка до 15 травня 2018 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут