Запрошуємо на концерт фортепіанної музики

0
696

Шанувальники фортепіанної музики мають чудову нагоду відвідати концерт відомих українських піаністів: Антона Кармазіна – члена Національної спілки композиторів України та Ольги Касаткіної – викладача Київської муніципальної академії музики імені Глієра (фортепіано), що відбудеться 11 липня 2020 року в приміщенні Лебединської дитячої школи мистецтв імені Б.Р.Гмирі (м. Лебедин, вул. Героїв Майдану, 4).

У програмі прозвучать знакові твори Антона Кармазіна, Ольги Касаткіної та Сергія Рахманінова.

Початок концерту о 14.00.

Просимо зважати, що у зв’язку із діючими карантинними обмеженнями (масочний режим, дотримання соціальної дистанції, ін.), вхід до концертної зали – обмежений.

Довідка: Антон Кармазін – український композитор, історик, член Національної спілки композиторів України. Активний учасник музичних фестивалів: «Прем’єри сезону» (Київ), «LANDISH. SUMY» та «Іменини Чайковського» (Суми – Низи – Тростянець), «Квіти духовності» (Мелітополь), «Золота кувшинка» (Путивль), фестивалю імені Андрія Розумовського (Батурин), фестивалю «Осінь з музикою Кароля Шимановського» (Кропивницький).

До географії його авторських концертних виступів входять: Київ, Суми (філармонія), Тростянець («Голіцинські палати»), Рівне (Гуманітарний університет), Біла Церква, Кропивницький. У своїй творчості композитор надає перевагу камерно-інструментальним та камерно-вокальним жанрам. У його творчому доробку – балет «Міщанин у дворянстві» (лібрето Ганни Приходько), п’єса для альта і фортепіано, тріо для флейти, кларнета та фортепіано, монолог-реквієм Пам’яті загиблих на Грушевського для скрипки соло, фортепіанна музика, вокальний цикл «Образи» для мецо-сопрано та фортепіано.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут