Запрошуємо на фотовиставку «Естетика свободи»

0
1055

14 вересня 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки сумського фотохудожника Сергія Малюка «ЕСТЕТИКА СВОБОДИ».

Сергій Малюк (1968) – фотохудожник, журналіст, громадський діяч. Організатор та учасник численних фотохудожніх виставок в Україні. Восени 2015 року увійшов до Національної спілки журналістів України. Взимку 2015 року був прийнятий до Сумської обласної організації Національної спілки фотохудожників України.

Тема Свободи у баченні автора втілена у форматі виставки: роботи не мають рамок, відрізняються розміром, змішані кольорові і чорно-білі фото, є цифрові і з плівки. Підписані різними мовами: російською та українською. Всього в експозиції більше 30 фоторобіт.

Виставка увібрала фото за останні 2 роки, створених автором на фотопленерах в різних місцях України. Побачити виставку можна до 18 жовтня у Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Ружнєва. Музей знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут