Запрошуємо на фотовиставку «4 сезони незвіданого…»

0
1224

03 лютого 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва запрошує всіх охочих на виставку фотосвітлин «4 сезони незвіданого…» починаючої лебединської фото-художниці Яни Карпової.

Карпова Яна Володимирівна – учениця 11-го класу Лебединської СШ №7. Фотографією займається з дитячих років, проте свої фотороботи представить публіці вперше.

Всього в експозиції 27 фоторобіт виконаних у техніці макрофотозйомки. Молода авторка переконана, що часто сіра буденність міста примушує нас не помічати очевидні неповторні речі. Проте, якщо на хвилину вибитися із шаленого ритму і зупинитися, то можна побачити справжні дива, що нас оточують….

Тож, запрошуємо Вас на виставку молодої лебединської фотохудожниці Яни Карпової під назвою «4 сезони незвіданого: збільшений світ стає ще цікавішим!», в ході якої авторка продемонструє Вам своє бачення світу природи…

Фотовиставка триватиме протягом місяця за адресою: м. Лебедин, пл. Волі, 17. Графік роботи Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва: вівторок-п’ятниця з 08.00 до 17.15, в суботу з 08:00 до 16:00. Тел. для довідок: 2-18-81.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут