Виставка стародруків у художньому музеї

0
2178

Лебединський художній музей ім. Б.К.Руднєва запрошує всіх охочих ознайомитися з унікальною виставкою стародруків із колекції художнього музею. Відкриття виставки заплановано на 25 січня 2018 року о 14:00.

Експозиція представлена частиною книжкової колекції художнього музею, що включає унікальні видання від середини XVIII століття на старослов’янській, російській, німецькій, англійській та французькій мові, які зберігалися у бібліотеках графа Капніста, поміщиків Красовських, Анненкових та ін.

У стародруки вміщені унікальні гравійовані зображення творів мистецтва, що дають можливість на документальній основі відтворити образ розвитку мистецтва в історичному контексті. Всього на виставці представлено понад 20 унікальних видань, що до цього часу ніколи не експонувалися.

Експоновані матеріали можуть зацікавити, як фахівців різних гуманітарних галузей науки, так і учнів, студентів та всіх, хто цікавиться історією мистецтва, книги та бібліотечної справи.

Виставка у хужожньому музеї триватиме до 01 березня 2018 року. Музей знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут