Виставка скульптури Олексія Леонова «Світочі людства»

0
421

У Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва продовжує роботу виставка скульптури Олексія Леонова «Світочі людства».

Олексію Леонову 39 років. У його творчому доробку понад 800 скульптурних робіт та 150  персональних виставок у більш, ніж 55 містах світу, зокрема у: Чикаго, Нью-Йорку, Вашингтоні, Страсбурзі, Ле-Бурже, Кельні, Берліні, Копенгагені, Празі, Варні, Куала-Лумпурі, Мумбаї, Калькутті, Пекіні, Астані, Улан-Баторі.

В експозиції лебединської виставки 24 унікальні скульптури визначних діячів історії, філософії, вчених та художників, виконаних у глині (шамот). Шамот – така глина, яка пвимагає спеціальної технології обпіку в печі, розігрітій до 750-ти градусів. І після цього скульптура готова до виставок.

Виставка Олексія Леонова «Світочі людства» в Лебединському міському художньому музеї – це зустріч з Вічним і Прекрасним, яке несе радість, лікує душу, дарує надію на краще майбутнє.

Відвідати виставку скульптури Олексія Леонова «Світочі людства» можна в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва (площа Волі, 17). Музей працює з вівторка до п’ятниці з 8:00 до 17:15, у суботу з 8:00 до 16:00. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Вартість квитка (без екскурсії). – 5,0 грн – для учнів та студентів; 15,0 грн для дорослих відвідувачів. З екскурсією – 10,0 грн – для учнів та студентів; 30,0 грн для дорослих відвідувачів. Виставка працюватиме до березня 2022 року.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

Відео – Олег Касьянов

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут