Виставка ретро-фотографій

0
1169

27 квітня 2018 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва запрошує охочих на відкриття виставки ретро-фотографій «Згадай себе…100 років тому» із колекції члена Національної спілки фотомайстрів України Сергія Гуцана.

В експозиції понад 100 фото-світлин, на яких можна побачити виразні обличчя, яскраві образи людей з різних прошарків тодішнього суспільства, елементи їхнього побуту, виконання різних робіт, зразки народного одягу й прикрас, об’єкти лебединської архітектури, позаміські краєвиди тощо. Окрім старовинних фото гості виставки можуть подивитися і порівняти – як змінився побут городян за останні сто років, а також познайомитися із інструментами фотомайстрів початку ХХ століття.

Цінність цим фото надає те, що деякі з них є зразками фотодокументалістики, де життя показане таким, яким воно було насправді, без прикрас. Більшість фото раніше ніде не були опубліковані чи виставлені. Завдяки цим знімкам гості музею  маютимуть можливість зануритися у життя початку ХХ століття в усьому його різноманітті.

Триватиме виставка місяць. Але і після завершення цього терміну, всі старовинні фотографії залишаться в Лебедині, адже виставка є дарунком художньому музею від Сергія Івановича Гуцана.

Відкриття виставки відбудеться у 5-му залі художнього музею 27 квітня 2018 року (о 13:30).  Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. Сайт музею – https://artmuseum.lebedyn.org/

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут