Виставка народного мистецтва в міському центрі культури і дозвілля

0
2185

10 жовтня 2017 року у Лебединському міському центрі культури і дозвілля відбулось відкриття виставки майстрів народного мистецтва. Виставка присвячена творчому звіту міста Лебедина «Квітуй, земля моя натхненна, мій рідний творчий Лебедин!».

Організатори виставки – працівники Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва вважають, що творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття,  вона хвилює і бентежить  людську душу, намагається запалити бажанням до творення чогось нового, бо прекрасне завжди народжується в праці.

Виставка зібрала велику кількість шанувальників народної творчості, митців, громадськість міста, творчу еліту та представників місцевих ЗМІ. В експозиції представлені живописні роботи, ікони, вироби з текстилю, соломки, ляльки-мотанки, вишиванки, вироби з бісеру та інше. Лебединці та гості міста протягом дня могли ознайомитись з роботами народних майстрів та зазирнути у духовну скарбницю нашого міста.

Гості виставки, немов потрапляли в піднесений світ краси і фантазії зачаровувалися красою та майстерністю виконання кожної з представлених робіт. Міський голова Олександр Бакликов та заступник начальника Управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації Раїса Грицаєнко висловили своє захоплення творчістю лебединських майстрів. Раїса Грицаєнко також вручила грамоту управління культури і туризму народній майстрині – Тетяні Резніченко.

На виставці були представлені роботи вишиті хрестиком Резніченко Тетяни Володимирівни, Гримайло Валентини Василівни, Шелест Марини Іванівни, Воронової Наталії Михайлівни, Лобко Оксани Анатоліївни, Гальченко Тетяни Антонівни, Кузьменко Олена Антонівна. Картини виконані бісером Стеблянко Надії Василівни, Кубась Валентини Трохимівни.  Також милували око цікаві вироби представлені викладачами Лебединського міського центру позашкільної освіти: Корчменко Анни Михайлівни – м’яка іграшка, Губенко Мирослави Володимирівни –  паперопластика, Коростіль Наталії Миколаївни – технічне моделювання,  Іщенко Лесі Валеріївни – виготовлення сувенірів. Пронікової Ольги Костянтинівни – вироби з соломки та квілінг, Поліщук Марини Володимирівни – бісероплетіння. Доповнили виставку роботи учнів художнього відділення Лебединської дитячої школи мистецтв (викладач Лариса Маркелова).

Окремо, під час виставки, гості могли познайомитися з процесом виготовлення виробів талановитих майстринь під час майстер-класу – Марини Поліщук (роботи з бісеру) та Ольги Пронікової (роботи з соломки).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут