Вітаємо Олену Маркович зі вступом до НСХУ

0
447

Колектив Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва має велику честь привітати свою колегу – художника-реставратора Олену Маркович та її чоловіка Дмитра Маковецького, зі вступом до Національної спілки художників України.

Від щирого серця бажаємо вам натхнення, любові, щастя і гармонії у житті та творчості!

Слід зауважити, що відтепер у Лебедині одразу два художника, що входять до Національної спілки художників України. Це при тому, що останні 30-40 років в місті не було жодного представника Спілки.

Національна спілка художників України — це всеукраїнська громадська творча організація, яка об’єднує професійних митців і мистецтвознавців. Була створена у 1938 р. Очолює цю потужну творчу організацію – Чернявський Констянтин Володимирович.

Структура Спілки налічує 33 обласні та територіальні організації. Зокрема, Сумську обласну організацію НСХУ очолює наш земляк – уродженець Семиротівщини, заслужений художник України Іван Іванович Гапоченко.

Сьогодні Національна спілка художників України нині активно працює у різних секціях: живопису, скульптури, монументально-декоративного мистецтва, критики та мистецтвознавства, художнього проектування і оформлення, плакату і графічного дизайну, художників театру, кіно і телебачення, декоративно-прикладного мистецтвознавства та об’єднання художників графічного мистецтва.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут