В музеї відбувся міський семінар з питань патріотичного виховання

0
1280

26 жовтня 2017 року на базі Лебединського міського художнього музею ім. Б.К.Руднєва відбувся міський семінар з питань національно-патріотичного виховання, організований міським відділом культури і туризму. Учасники семінару – представники установ та закладів культури Лебедина ділилися досвідом за вказаним напрямком роботи.

Присвячений семінар 73-й річниці визволення України (28 жовтня 1944 року).

Особливу увагу учасники семінару приділили питанням проведення у 2017 році міських та обласних фестивалів, заходів із відродження традицій, культури, проведення виставкової та просвітницької роботи у музеї, міських клубах, бібіліотеках та творчих колективах. Розглянуті кращі приклади роботи з національно-патріотичного виховання в місті, презентовано методичні рекомендації, що були розроблені у міському центрі культури і дозвілля.

Під час семінару наголошено на необхідності залучення до таких заходів представників громадських патріотичних організацій та воїнів АТО. Особливо відмічено якісне проведення міських заходів до Дня захисника України.

Завершився семінар знайомством із дитячими роботами на тему «Війна і мир очима дітей» та оглядовою екскурсією по художньому музею.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут