В музеї відбувся концерт до Дня інвалідів

0
1292

Тепла зустріч людей із обмеженими фізичними можливостями стала справжнім святом для всіх, хто завітав 29 листопада 2017 року до просторої зали Лебединського художнього музею, щоб поділитись добром, щирістю та хорошим настроєм.

Зустріч була присвячена Міжнародному дню інвалідів і, як наголосила науковий співробітник музею Алла Подвезько, зібрала тих, хто не впав у розпач через свої проблеми зі здоров’ям, а продовжує жити, працювати і, звісно, відпочивати.

Поділитися добрим настроєм та теплом завітали до музею учасники дитячих аматорських колективів, що підготували різножанрову концертну програму, яку дуже тепло сприймали глядачі.

Розпочалися виступи піснею «Бабусина вишиванка» та «Усього потроху» у виконанні дитячого ансамблю «Домісольки» (керівник Оксана Бубон) із Лебединської СШ №7.

Приємно здивували й порадували своєю творчістю та професійністю також учні Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для глухих дітей. В їх виконанні прозвучали пісні у жестовому виконанні «Пісня солов’їна» та «Рушник вишиваний». Діти школи-інтернат також представили виставку своїх робіт.

Як завжди прикрасою концерту стали виступи учнів дитячої школи мистецтв Андрія Суворова («Небесне танго» на гітарі), Єлизавети Зелінської (пісня «Крила янгола») та Олександра Корчменка («Їхав козак за Дунай» на баяні).

Настрій, що панував на сцені, та хвилююча безпосередність і дитяча довірливість, а також зворушливе сподівання на доброту, любов і милосердя, що будуть оточувати цих людей у подальшому житті, навернули на очах глядачів сльози вдячності та захоплення цими обдарованими, особливими, неповторними дітьми.

Проте, концертна програма була багата не лише на пісні, художні номери та щирі слова, а й на подарунки, які отримали всі учасники концерту від місцевого підприємця Сергія Лук’яненка, а також представниці профспілкової організації працівників станції «Лебединська» – Тетяни Чуйко.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут