В музейній бібліотеці цікаве поповнення

0
319

В Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва дякують старшому науковому співробітнику Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького Валентині Ткаченко, за передані в дар для музейної бібліотеки видання «Фольклор: синестезійний дискурс. Графіка. Книжкова ілюстрація. Декоративно-ужиткове мистецтво» (Альбом-каталогу творів з колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького).

У виданні досліджуються особливості ідейно-естетичної та емоційної трансформації фольклору з словесного твору в образотворче мистецтво. На матеріалах музейної колекції робиться спроба з’ясувати та показати специфіку взаємозв’язків усної народної творчості та художньої літератури з видами образотворчого мистецтва – графікою, книжковою ілюстрацією, декоративно-ужитковим мистецтвом. Видання знайомить з цією трансформацією викладачів і студентів закладів вищої та середньої освіти, музейних працівників, краєзнавців, а також широке коло шанувальників мистецтва.

Книги були передані в дар в рамках програми «Лебединського дня» Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сто років існування Сумського округового художньо-історичного музею», що присвячена 100-річчю Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут