В Лебединському художньому музеї – день відкритих дверей

0
2424

На честь Міжнародного дня музею, який щорічно відзначають 18 травня, в Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва відбувся день відкритих дверей, і звісно  – безкоштовний вхід для всіх бажаючих.

Цього року святковий настрій музейним працівникам та гостям доповнювали звуки духового оркестру. Майже годину, біля самісінького входу до музею, грав дитячий духовий оркестр Лебединської школи мистецтв (керівник Володимир Лисак). Творчий захід був одночасно і подарунком до свята та запрошенням для лебединців завітати до музею.

Марші, композиції українських і зарубіжних класиків, а також добре знані мелодії дитячий духовий оркестр виконав на одному диханні. Тож, година разом з оркестром збігла дуже швидко. А численні перехожі так заслуховувалися музичними композиціями в оркестровому звучанні, що навіть забували куди прямували, залишаючись до завершення виступу.

Привітати музей та його працівників зі святом, до художнього музею прийшло чимало гостей, відвідувачів та любителів мистецтва. Теплі слова вдячності за роботу та відданість своїй справі адресували працівникам музею начальник відділу культури Ірина Саєнко, а також почесні гості – перший заступник міського голови Ольга Зікєєва, голова міської громадської ради м. Лебедина Сергій Демченко, друзі музею – Тетяна Чуйко та учні Лебединської ЗОШ №1.

Усі учасники зустрічі відзначили теплоту, душевність і приємний формат проведення урочистостей. А працівники музею поверталися зі свята з гарним настроєм, квітами та новими творчими планами.

В рамках святкування в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва також відбулася презентація нового інтернет-сайту музею – https://artmuseum.lebedyn.org/

 

Цього ж дня в музеї повідомили про зміну графіку роботи. Відтепер

 

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва працюватиме наступним чином:

Вівторок – п’ятниця – з 08:00 до 17:15
Субота – з 08:00 до 16:00.
Перерва з 12:00 до 13:00.
Вихідні: неділя та понеділок.

Музей знаходиться за адресою: м. Лебедин, пл. Волі, 17. Тел. 2-18-81.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут